• Kwiecień pod znakiem pilotażu!

08.02.2023

Początek miesiąca, a my już wiemy, że czeka nas sporo pracy. Kwiecień upłynie nam pod znakiem pilotażu. Trzymajcie za nas kciuki! Będziemy Was na bieżąco informować o postępach naszej pracy. Chcesz poznać nas lepiej i być na bieżąco z aktualnościami? Odwiedź naszą stronę na Facebooku!

• Wykorzystanie Public Participatory GIS!

08.02.2023

Projekt Soundception wpisuje się w działanie Participatory Mapping Institute, instytucji, która zrzesza badaczy wychodzących poza najnowocześniejsze systemy partycypacji społecznej i mapowania partycypacyjnego. W swoich badaniach wykorzystujemy Public Particpatory GIS, korzystając z narzędzia Maptionnaire. Dzięki niemu możliwe jest proste i sprawne uczestnictwo społeczności w projekcie, a także gromadzenie, analizowanie i wizualizację danych opartych na mapach przez planistów i badaczy.

• Pierwsze spotkanie zespołu projektowego!

08.02.2023

Rozpoczęliśmy marzec naszym pierwszym spotkaniem projektowym! Odbyło się ono 8 marca w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W spotkaniu udział wzięli Iga Kołodyńska, Maria Lewicka, Joanna Wyrwa i Alex Lubinski. Rozmowy dotyczyły planu działania w perspektywie najbliższych miesięcy. Po spotkaniu możemy Was zapewnić, że będzie się działo!